Financování

Chcete si pořídit vlastní bydlení (byt, dům, pozemek, chatu) a nemáte dostatek vlastních finančních prostředků? Základem financování vlastního bydlení by mělo být stavební spoření, nebo hypoteční úvěr, popřípadě kombinace obou produktů.

Zorientovat se v nabídce finančního trhu je poměrně obtížné, proto pokud potřebujete poradit nezoufejte a obraťte se na nás. Na základě Vaší momentální finanční situace a výše částky, kterou potřebujete vám poradíme s výběrem vhodného finančního produktu.
Realitní kancelář EVT Reality Group s.r.o. Vám nabízí bezplatné vyřízení úvěru na financování koupi nemovitosti a zdarma Vám zprostředkuje ten nejvýhodnější úvěr na konkrétní případ s přihlédnutím na aktuální úrokový trend jednotlivých bank.

Při financování nemovitostí spolupracujeme s finančním poradcem ze společnosti PARTNERS.

Kontaktní osoba: Tomáš Kresl, mobil: 776 701 760, e-mail:  tomas.kresl@partners.cz

Máte-li zájem dozvědět se více o financování, můžete kontaktovat přímo EVT Reality.

Kontaktní osoba: Bc. Helena Antošová MSc, mobil: 775 125 509, e-mail: helena.antosova@evtreality.cz

Služby našim klientům

Hypotéční úvěry a úvěry ze stavebního spoření

Hypotéka a úvěr ze stavebního spoření se staly v posledních letech moderním a snadným řešením koupě nebo zlepšení vlastního bydlení. Komplexně zanalyzujeme Vaše možnosti. Zprostředkujeme celý úvěr, čímž prokazatelně ušetříme čas i peníze. Vyřešíme za Vás mnoho administrativních úkonů. Dokážeme Vám srovnat aktuální úrokové sazby všech bank a vybrat nejvhodnější variantu pro Vás.

Refinancování hypotéky

Refinancováním jsme Vám schopni vylepšit podmínky Vaší stávající hypotéky, nahradíme starý úvěr novým. Pohlídáme si čas před koncem fixace hypotéky a vyjednáme Vám nižší úrok, výhodnější podmínky a hlavně nižší splátky. Díky správnému refinancování můžete ušetřit desítky až stovky tisíc korun.

Smlouvy se stavebními spořitelnami

Stavební spořitelny nabízejí vysokou bezpečnost vkladů. Vklady ze stavebního spoření jsou pojištěny ze zákona, a tak nikdo nemusí mít obavy, že o své peníze přijde. Zároveň můžete čerpat vysoké zhodnocení, prémie za vklady a státní podporu.

Bezplatná konzultace

Jsme schopni komplexně zanalyzovat Vaše možnosti, porovnat je a vybrat takovou alternativu, která bude pro Vás nejvýhodnější. Proč využít bezplatnou konzultaci u nás?

  • Pohodlné srovnání – přední banky a stavební spořitelny na jednom místě
  • Srovnání úrokových sazeb na trhu – silná pozice na finančním trhu nám umožňuje vyjednat pro Vás, naše klienty nadstandartní podmínky
  • Výběr banky nebo stavební spořitelny – vybereme banku či finanční instituci, která nejlépe vyhoví Vašim požadavkům
  • Rychlé vyřízení – zjednodušený proces vyřízení hypotéky výrazně urychlí její průběh a výplatu finančních prostředků.

Kontaktní osoba: Bc. Helena Antošová MSc, mobil: 775 125 509, e-mail: info@evtrealitygroup.cz

 

Kontaktní informace
Upřesnění